EV/EŞYA DEPOLAMA

Oldukça titizlik ve disiplin isteyen depolama hizmetimiz ile bizlere emanet edilen her eşyayı özelliklerine uygun şekilde paketleyip, saklamaya uygun hale getirdikten sonra en modern ve donanımlı raf sistemlerine sahip depolama tesislerimizde muhafaza etmekteyiz.

DEPOLAMA HİZMETİ

Hiçbir eşyaya zarar gelmeyecek biçimde kapalı, küf ve nemden uzak hijyenik ortamlarda istenilen zaman aralıklarında depolanmasına imkan veren şirketimiz, ayrıca eşyaların karışmaması ve her hangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi için uzman eksperler tarafından incelemeye alınmasını resimleme ve numaralandırma işlemlerine tabi tutulmasını sağlar.

Ev, ofis, mağaza, iş yeri, fabrika ve her türlü kurumsal alan eşyalarının depolanmasını kabul eden ve istenilen durumda sevke hazır hale getiren şirketimiz, müşterilerine depolama ile ilgili detaylı döküman ve raporlar da sunarak huzur içerisinde eşyalarını emanet edebilmelerine imkan tanır.

Depolama tesislerimizde eşyaların iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur. Eşyaların antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltılması, istiflenmesi, tartılması, ölçülmesi gibi işlemlerin yapılmasına ve araçlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanıma sahiptir. Depolama esnasında karşılaşılabilecek hasarlar, terör, yangın nedeniyle oluşabilecek hasarlar teminat altındadır.

Talep ve ihtiyaca göre yeniden ambalajlama (paketleme), parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama, paletleme ve kalite kontrolüne kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti veririz.

Eşyanın miktarına, ağırlığına ve depolama süresine bağlı fiyat belirlemesi yaparak herkese uygun ekonomik eşya depolama fiyatları sunarız