Hakkımızda

Türkiyenin heryerine durduraksız güvenilir şekilde gidiyoruz. 

0
Türkiyenin Heryerine
0
Mutlu Müşteriler
0
Dünyanın Heryerine Hizmet

Türkiyenin en güvenilir taşımacılık filosu.

İkitelli Evden eve nakliye talebiniz olduğu anda firmamız uygun olduğunuz bir günde ekspertiz hizmeti için evinize uzman gönderir. Gerekli incelemeleri yapacak olan eksper taşıma fiyatının belirlenmesi amacıyla taşınacak olan eşyaların adet ve niteliği, kaç araç ve kaç personel ihtiyacı olduğunu, ne kadarlık bir sigorta gerektiği gibi bilgileri tespit ederek raporlar. Ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Rapora istinaden belirlenen taşıma ücretinde karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlanarak imzalanır. Taşınmaya karar verilen gün ve saatte demontaj, ambalajlama ve paketleme personelimiz eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirir. Ambalaj malzemesi olarak eşyaların niteliğine göre zarar görmemesi için en uygun birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılır. Paketlenen her eşya alındığı oda ismi ile numaralandırılarak kolaylık sağlanmaktadır.

Demontesi tecrübeli ekibimiz tarafından yapılan mobilyalar, ithal pet kraft kağıtlı havalı naylonlarla sarılır ve aralarına muhafa için plaka kartonlar konur. Yatak, koltuk ve sandalyeler öncelikle streç ile kaplanarak sarılır. Camlı vitrin, büfe, şifonyer gibi mobilyalar özel yapım köpük profiller ile köşeleri kaplanarak sarılır.

Demontesi yapılan beyaz eşyalar da taşıma vidaları takıldıktan sonra havalı naylonlar ile paketlenir, aralarına koruyucu plaka kartonlar yerleştirilir.

Kabloları sökülen elektronik eşyalar kraft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıtlar yardımıyla kolilenir veya sandıklanır.

Porselen tabak, fincan ve diğer tüm mutfak eşyaları yumuşak havalı naylonlar ile paketlenir ve kolilenir.

Tarafımızca özel olarak yaptırılan ortasında taşıma askıları bulunan kolilerimiz ile gardolap içerisindeki askılık elbiseler taşınmaya hazır hale getirilir. Çekmecelerin içinde bulunan diğer elbiseler yatık elbise kolileri ile paketlenir.

Avize ve lamba gibi eşyalar söküldükten sonra tahta sandıklara yerleştirilir ve beyaz kağıt ile köpükler kullanılarak korumaya alınır.

Evden eve nakliye sırasında aile bireylerinden herhangi bir kişinin olması yeterlidir. Eşyalarınızın taşınması esnasında doğabilecek tüm hasarlara karşı sigorta şirketleriyle bir hasar sözleşmemiz de vardır. Sigorta poliçesi taşıma günü müşterilerimize teslim edilmektedir.

Evden eve nakliyat şirketi ile çalışmanız sizi taşınma stresinden kurtardığı gibi zaman kaybı yaşamadan, eşyalarınıza zarar gelmeden rahatça taşınma imkanı verir. Evden eve nakliyat yapılan hizmete ve verilen emeğe karşılık gayet ekonomiktir, asla bütçenizi yormayacaktır.

Evden Eve Taşımacılık

Gün geçtikçe taşımacılık sektöründe başarısını artıran Evden Eve Taşımacılık firmamız İkitelli Nakliyat, kurumsal yapısı ve vizyonu ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz zahmetsizce rahat bir taşınma zamanı geçirmenizi sağlamaktadır. Beyaz eşyalarınızdan elektronik eşyalarınıza kadar, mobilyalarınız, kırılacak eşyalarınız, tablolarınız ve bilumum değerli tüm eşyalarınız profesyonelce taşınmaktadır.

Eşyalarınız iki türlü taşınmaktadır; birincisi işgücü ile taşıma, ikincisi ise asansörlü taşıma… Genel olarak işgücü ile taşıma yapılırken, bina içi merdivenlerin koridorların dar olması yada yüksek katlı binalarda bina yük asansörü olmaması, kullanılmasının yasak olması gibi durumlarda asansörlü taşıma işlemi de yapılmaktadır.

Son teknolojiye göre sürekli yenilenen geniş araç filomuz ile sizlere en güvenli taşımayı garanti ederiz.

Bir çok kamu kurumu ve özel sektör şirketlerine uluslararası standartlarda nakliye hizmeti verdik. Referanslarımız sayfasını inceleyebilirsiniz. Sizlere de evden eve taşımacılık hizmetimizi en titiz ve kaliteli bir şekilde sunmaktan gurur duyacağız.

İkitelli Nakliyat olarak 1983 yılından beri taşımacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Siz de 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek planlı ve programlı evden eve nakliyat deneyimini yaşayabilirsiniz.