İkitelli Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, ev taşıma, evden eve eşya taşıma hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yaptığımız İstanbul’un İkitelli bölgesinde sizlere özel fiyat avantajlarımız ve hizmet kalitemiz gün geçtikçe arttırmaya devam ediyoruz.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sanayi ve iş hayatının yoğun olduğu İkitelli’de aile yaşamınında çok yoğun olması nakliyat sektörü için oldukça ilgi çekici olmakta. Bizler İkitelli Nakliyat olarak bu denli zorlu rekabetin altından en güvenilir, en temiz, en uzman iş gücümüz ile tepeye çıkmayı başardık. Zirvede bir nakliye şirketinin sahip olması gereken sorumlulukların farkındayız. Nitekim bu sebepten 15 yıllık nakliye deneyim ve güvenimize güvenmek değil her zaman nasıl daha fazla yapabiliriz gibi düşünmekteyiz.

Özellikle İkitelli bölgesinde göstermiş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizi ev ve eşya taşıma dalında uzun yıllar deneyimli olan taşıma ekiplerimizin bilgisine ve iş gücüne borçluyuz.

Sizlere ucuz fiyatlar ile ucuz işçiliği sunmak yerine kaliteli, sorunsuz, güvenilir, deneyimli iş gücünü en uygun taşıma ücretleri ile sunmaya çalışıyoruz. Bu uğurda ki tüm çalışmalarımız sonucu sizlerden gelen olumlu tepkiler ile bugün olduğumuz yerde boşuna olmadığımızı anladık. Kendi çalışma prensip ve politikalarımızdan ödün vermeden kalitemizi arttırarak size en uygun evden eve taşınma fiyatlarını vermeye devam edeceğiz.

 

Yorum yap

Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları

hizmetler

Paketleme – Ambalajlama işlemleri

hizmetler

Mobilyalarınızın sökülüp paketlenmesi

hizmetler

Beyaz eşyalarınızın sökülüp paketlenmesi

hizmetler

Eşyalarınızın Evden Eve Taşıma için özel olarak tasarlanmış araca istifli bir şekilde yüklenmesi

hizmetler

Yüklemede sökülen eşyalarınızın yeni evinizde istenilen şekilde , istenilen yere kurulması.