İkitelli Kaliteli Koli Taşımacılığı

İkitelli nakliyat ile koli taşıma işleriniz kaliteli bir şekilde taşıyoruz….

İkitelli nakliyat olarak koli taşıma hizmetimizde siz değerli müşterilerimize öncelikle kaliteli bir hizmet veriyoruz. Koileriniz taşınmadan önce sizlerin de istediği gibi bir taşıma planı yaparak memnun etmeye çalışmaktayız. Biz koli taşıma işinde 15 yıldan beridir bu hizmet kapsamında çalışıp deneyimli ekibimiz ile ve en son teknolojik uyumlu araçlarımız ile kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Siz de kolilerinizi bizleri taşıtmak istediğiniz de diğer nakliye şirketlerinden farklı olduğumuzu göreceksinizdir.

İkitelli nakliyat olarak diğer nakliye şirketlerinden üstün, kaliteli ve kolilerinizi zamanında ulaştırıyoruz..

Bizimle iletişim kurduktan sonra anlaşılan bir gün ücretsiz expertiz hizmetimiz kolilerinizi inceler, yeni adresinize bakarak ulaşım planını yapar. Taşımada sizlerin de isteklerini alarak tüm planları göz önünde bulundurup uygun bir fiyat teklifi sunuyoruz. Daha sonra profesyonel ekibimiz taşınacak olan kolilerinizi uygun araçlarımıza düzgün bir şekilde koymaktadır. Yeni adresinize gidecek kolileriniz aracımız yol boyunca varana kadar bir kaç kere bakıp kontrol etmektedir. Personellerimiz yeni adresinize sizlerin belirlediği yere kolilerinizi yerleştirir. En son tekrar beraber kontrol ettikten sonra taşıma işleminiz tamamlanmış olur.

Sizde kolilerinizi sorunsuz, kaliteli ve kusursuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bizleri tercih etmelisiniz. Sizlere yapacağımız ücretsiz plan ve en uygun fiyatlarımızı gözden geçirmiş olursunuz…

Yorum yap

Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları

hizmetler

Paketleme – Ambalajlama işlemleri

hizmetler

Mobilyalarınızın sökülüp paketlenmesi

hizmetler

Beyaz eşyalarınızın sökülüp paketlenmesi

hizmetler

Eşyalarınızın Evden Eve Taşıma için özel olarak tasarlanmış araca istifli bir şekilde yüklenmesi

hizmetler

Yüklemede sökülen eşyalarınızın yeni evinizde istenilen şekilde , istenilen yere kurulması.