Ofis Taşıma

Sanayi bölgesinin yoğun olarak faaliyet gösterdiği İkitelli kurumsal ofis ve büroların da ilgi odağı. Bu bölgede özellikle ofis taşımacılığı ile ön plana çıkan Nakliye şirketimiz siz değerli müşterilerine uygun şartlar ve uygun fiyatlar sunmakta. Avantajlarımızı öğrenmek ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi hizmetimizin yorum bölümünden de bunu talep edebilirsiniz.

İkitelli Ofis, Büro Taşıma Hizmetleri

Ofis taşıma hizmetleri veren bir çok firma arasından kaliteli nakliyat hizmetini alabileceğini çok az sayıda firmalardan biri olmak bizim için her zaman gurur verici bir durum olmuştur. Bunu çalışma standartlarımızın yüksek ve taşıyıcı ekiplerimizin 15 yıl deneyimli olması sayesinde kazandık. Ucuz olan bir çok firmalara göre sizlere sunduğumuz hizmetin sorunsuz ve kusursuz çalışmasını buna borçluyuz. Özellikle İkitelli gibi bir gölgede yapmış olduğumuz başarılı taşımalar dolayısı ile sizlerin olumlu dönüşleri bizim ne kadar doğru yönde olduğumuzun en büyük kanıtıdır.

Taşıma ekiplerimizde bulunan ambalaj ve paketleme personelimiz, mobilya sökme ve birleştirme ustamızın kusursuz işçilikleri sayesinde taşıma görevini gerçekleştiren personellerimiz zorluk çekmeden taşıma işlemini gerçekleştirip hizmetimizin çok daha akıcı bir şekilde hızlı olmasını sağlamaktadır.

Diğer ucuz firma ve eşya taşıma deneyimi olmayan personellere nazaran bizler her ay 50 ev ve ofis taşıma ortalaması ile çalışmaktayız. Bunun bize katmış olduğu bilgi ve deneyim söz konusu olamaz. Siz ile anlaştığımız tek fiyat üzerinden tüm hizmetlerimizi gerçekleştirip sizleri taşınma sonrası oluşabilecek kazalardan doğan masraflar, ekstra nakliye ücretleri, çizilme kırılma masrafları gibi bir çok zarar olan durumdan kurtarmaktayız. Bu yüzden taşıma ücretimiz bir çok firmaya göre daha uygun olup öncelik size sağlıklı bir taşıma hizmeti vermektir.

Yorum bölgesinden bilgi almak için;

Ofis mobilyalarınızın adetleri…

Ofisinizin bulunduğu kat ve bölgesi,

Yeni ofisinizin kat ve bölgesi

gibi detayları paylaşmanız durumunda sizlere ortalama bir fiyat bilgisi verilecektir. Ancak tavsiyemiz bizimle iletişime geçip net bir fiyat almanız yönündedir.

  1. Bülent Söğüt yorumu:

    Merhabar Sefaköy merkezde bulunan ofisimizi ikitelli organize sanayi civarına taşımak istiyoruz. Ofisimiz limasoğlu iş hanı 2. Katta yeni ofisimiz kartal iş hanı 2.kat mobilyalarımız 3 masa, 3 koltuk, 2 tek gözlü dolap, 1 tane 4 raflı dolap 3 lü oturma grubu ve cam masa. Dosyalarımızı kendimiz taşıyacağız. Ortalama fiyat ne olur?

  2. ikitelli yorumu:

    Merhabalar Bülent Bey

    Öncelikle sizlere sağladığımız ücretsiz expetiz hizmetimiz ile ofisinizdeki eşya durumunu kontrol etmemiz gerek. Bu işlemi size en uyun fiyatı vermek adına uygulamaktayız. Teknolojinin bize sağladığı imkanları kullanmak herzaman bizlere daha hızlı olmayı ve ekstra vakit sağladığından sizden ricamız 0532 474 30 50 nolu whatsapp destek hattımıza gidecek olan eşyalarınızın durumunu video yada resim şeklinde gönderebilir iseniz sizlere elimizden gelen tüm yardımı yapmaya çalışacağız. Saygılar.. İyi çalışmalar.

Yorum yap

Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları

hizmetler

Paketleme – Ambalajlama işlemleri

hizmetler

Mobilyalarınızın sökülüp paketlenmesi

hizmetler

Beyaz eşyalarınızın sökülüp paketlenmesi

hizmetler

Eşyalarınızın Evden Eve Taşıma için özel olarak tasarlanmış araca istifli bir şekilde yüklenmesi

hizmetler

Yüklemede sökülen eşyalarınızın yeni evinizde istenilen şekilde , istenilen yere kurulması.