ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Şehir içi Nakliyat alanında uzun yıllar kaliteli hizmet sunan İkitelli Nakliyat, merkezinin bulunduğu İstanbul genelinde tüm ilçe ve semtlerde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Aynı zamanda 81 ili kapsayan şehir içi taşımacılık sayesinde bulunduğunuz şehirde evden eve ya da ofisten ofise nakliye konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.%100 müşteri memnuniyeti politikamızla Türkiye’nin her bölgesine aynı kalitede ve garanti de hizmet sağlamaktayız. Taşınacak eşyalarınıza firmamız tarafından sigorta yapılmakta ve güvence alınmaktadır.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul içi evden eve nakliye işlerinde profesyonel hizmet sunan firmamız, taşıma sırasında kırılma ve çizilmelerin önüne geçecek önlemleri alır. Ev, ofis, fuar, banka, parça eşya ve benzeri taşıma durumlarında tüm eşyalarınızı özel ambalajlar ile koruma altına alırız. Topaloğlu Nakliyat güvencesi altında eşyalarınız sorunsuzca taşınmaktadır.

İstanbul anadolu ve avrupa yakası farketmeksizin taşıma işlemleri için yerinde ekspertiz hizmeti ve müşterilerimize uygun fiyata ekonomik bir taşımacılık faaliyeti sunmaktayız.

 

Şehir içi Nakliye Fiyatları

Şehir içi Nakliye hizmetinden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için bütçenize uygun fiyatlar sunarız. Eşyanızın çokluğu ve niteliği, ambalajlama, taşınma mesafesi, taşımayı yapacak personel sayısı gibi etkenler fiyat belirlenmesinde rol oynar.

Şehir içi nakliyat ihtiyaçlarınızda bizden teklif almadan karar vermeyin. 7/24 dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.