ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

İstanbul merkezli nakliye firmamız Akasya Nakliyat, 1983 yılından bu yana şehirler arası taşımacılık sektöründe lider konumda yer almış, şehirler arası nakliyat alanında devlet kurumları, özel sektör firmaları ve bireysel müşterilerine profesyonel olarak hizmet vermiştir.Şehirler arası nakliyat hizmetini titizlikle yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızın uzun yollarda darbe almaması, zarar görmemesi için doğru ve sağlam bir şekilde paketlenmesinden; nakliye aracını kullanacak şoförün deneyimine kadar her aşamayı kontrole edip planlayarak çalışmaktayız. Eşyaların sigortalanarak güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması sağlamaktayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Geniş araç filomuz ve eğitimli, sertifikalı personelimiz ile şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde taşıma konusunda müşterilerimize güvenilir ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İstediğiniz gün ve saatte hava koşullarından etkilenmeksizin taşımayı gerçekleştiririz. Türkiye’nin her noktasına kaliteli ve müşteri memnuniyetini sağlayacak evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Araç takip sistemleri ile donatılmış araçlarımız ile şehirlerarası ev taşıma ihtiyaçlarınızda müşteri memnuniyetini ön planda tutularak hizmet sağlanmaktadır. Her müşterimize taşıma süreci ile ilgili sürekli bilgi akışı da sağlanmaktadır.